Питання

Q?

Як оформити спадщину, місце її відкриття

A.

За правилами  відкрити спадщину можна там  де останнім часом проживав спадкодавець. Якщо така інформація невідома, то місцем відкриття вважається місцезнаходження більшої частини майна нерухомого характеру, а якщо такого немає то основної частини майна рухомого.

Після того, як особа була оголошена померлою, або ж вона померла, відкривається спадщина (в день, коли було оголошено, що людина померла, або ж день, коли вона померла).

Q?

Прийняття спадщини, терміни

A.

Щоб оформити спадщину і прийняти її  встановлений термін (півроку), він починається з дня відкриття. У цей період (до шести місяців) спадкоємець повинен подати заяву про те, що він хоче отримати те, що згідно із законом тепер має належати йому.

По закінченню терміну, якщо наступна в черзі особа не проти, і був попередньо підписано відповідний документ, спадкоємець має право подати заяву в нотаріальну компанію за місцем відкриття спадщини, яке підтверджує бажання прийняти майно. Якщо наступна в черзі особа не дає письмову згоду, то можна подати позов до судових органів, щоб на законних підставах було визначено додатковий період, якого буде достатньо, щоб надати заяву про прийняття в спадщину рухомого або нерухомого майна.

Q?

Вартість оформлення спадщини в Україні

A.

Стандартна вартість юридичних послуг з оформлення спадщини "під ключ" визначається у твердій сумі і передбачає  що ми ведемо Вашу справу до кінця. Вартість буде визначена на початку роботи і незалежно від того скільки часу ми витратимо гарантуємо що ціна не зміниться.

Вартість оформлення спадщини через суд (вартість послуг адвоката у спадкових справах) залежить від складності справи та визначається для кожної справи індивідуально. Послуги адвоката по оформленню спадщини в судовому порядку "під ключ" включають консультацію, складання позовної заяви та подачу його в суд, участь в судових засіданнях, отримання рішення суду, реєстрацію права власності за рішенням суду в Державній реєстраційній службі України.

Вартість оформлення спадщини у нотаріуса "під ключ" включає консультацію, складання плану дій для вступу в спадщину, отримання в компетентних органах і підготовку документів, надання їх нотаріусу, отримання відповідей на запити нотаріуса, організацію проведення інвентаризації і оцінки спадкового майна, отримання свідоцтва про право на спадщину.