Про нас

Кілька слів про нас

page2_pic1
Якщо ви дізналися, що на вас складено заповіт, і належить спадок, а спадкодавець помер, то не зволікайте з його оформленням.

Прийняття спадщини закон передбачає протягом шести місяців з дня смерті спадкодавця або оголошення її померлою. За цей час ви можете оформити, або відмовитися від нього. Насамперед, на шляху до володіння належних вам спадщини, потрібно звернутися в нотаріальну контору. Нотаріус оформляє спадщину в тому населеному пункті, де був прописаний померлий спадкодавець. Для початку він перевіряє, чи дійсно це майно або нерухомість належали померлому спадкодавцю. Якщо тут все добре, то він визначає, кому і в яких частинах буде належати нерухомість. Перед тим, як звернутися до нотаріуса, вам потрібно підготувати цілий пакет необхідних для оформлення документів і довідок.

Що ми пропонуємо

1
Прийняття спадщини - це багатоетапний процес, що вимагає знань і чималих сил.

Для того щоб зберегти своє здоров'я і нервову систему, зверніться за допомогою до професійних юристів, які працюють в даній сфері.

2
У «Спадковому бюро» в місті Мелітополі працюють висококваліфіковані адвокати, які мають багатий досвід у вирішенні даного питання.

Запорукою їх успіху є індивідуальний підхід до кожної конкретної ситуації. Всі клопоти по збору документів і самому оформлення спадщини, досвідчені юристи візьмуть на себе.

3
Звернувшись в «Спадкове бюро» ви отримаєте оформлення спадщини «під ключ».

А головне фахівці знають, як зробити все правильно і швидко. Весь процес оформлення стане для вас легкою і спокійною процедурою. Вам доведуть не словом, а ділом, як можна абсолютно безболісно стати власником належить вам спадщини.